Zabawa andrzejkowa w bibliotece

W dniu 28 listopada  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Korzennej – filii w Miłkowej odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci.  Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Spotkanie  pełne atrakcji czarów i magii. Dzieci z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w wróżbach,  które pozwoliły pobudzić ich wyobraźnię,  oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.  Ten wyjątkowy dzień  okazał się fantastycznym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Zakończył się słodkim poczęstunkiem.