Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

W dniu 21 listopada w ramach realizacji zadania „Otwarci na literaturę” – Programu Rządowego Promocja Czytelnictwa, Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej gościła znaną pisarkę, poetkę i malarkę Panią Katarzynę Ryrych. Spotkanie dla klas 6-8 odbyło się w miejscowości Lipnica Wielka i miało charakter edukacyjny. Sympatyczna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom, a ciekawość o warsztat pisarski Pani Katarzyny budziła wiele pytań. Autorka opowiadała, że każda książka, to swoista rozmowa autora z czytelnikiem a historie opisywane na kartach książek często dzieją się naprawdę. Spotkanie uwieńczyło wspólne zdjęcie wszystkich uczestników.

MKiDN logo

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych