Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

Dnia 29.03.2019 roku Gminną Bibliotekę Publiczną w Korzennej oraz filię biblioteczną w Wojnarowej odwiedziła Pani Barbara Gawryluk, znana autorka książek dla dzieci, dziennikarka Radia Kraków oraz tłumaczka szwedzkiej literatury dziecięcej. Podczas spotkania autorka opowiadała skąd czerpie pomysły i tematy dla swojej twórczości, przekonując dzieci, że wszystkie historie jakie opisała w swoich książkach oparte są na autentycznych wydarzeniach. Następnie czytała swoim pięknym radiowym głosem fragmenty wybranych utworów. W podziękowaniu za mądre i rozwijające spotkanie w filii w Wojnarowej pisarce wręczono palmę wielkanocną (z racji zbliżającej się Niedzieli Palmowej) wykonaną przez nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich w Wojnarowej.