Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

8 maja na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Korzennej mieliśmy okazję gościć panią Barbarę Gawryluk – dziennikarkę, tłumaczkę z języka szwedzkiego, pisarkę, autorkę wielu książek dla dzieci. Scenariusz spotkania dotyczył opowieści o psich bohaterach. Dzieci poznały losy Dżoka, Kaktusa, Baltika i Pulpo. Mogły posłuchać fragmentów książek połączonych z prezentacją ilustracji. Na zakończenie uczniowie mieli możliwość zakupienia książki z autografem autorki. Spotkanie odbyło się w Szkole Podstawowej w Łęce. Uczestniczyły w nim dzieci klas 1-3.

Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk