ładowanie
.

Spektakl teatralny „Królowa śniegu”

W dniu 24 listopada w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Korzennej, odbyło się przedstawienie teatralne według adaptacji baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Spektakl przedstawiał losy zaginionego chłopca o imieniu Kaj i dziewczynki Gerda, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Dzieci zgromadzone na sali mogły zobaczyć siłę przyjaźni i upór w dążeniu do celu. Były świadkami podróży małej Gerdy, która musiała pokonać wiele trudności, by w końcu odnaleźć najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej Śniegu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej realizując zadanie pn. „Otwarci na literaturę” Programu Rządowego Promocja czytelnictwa, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z funduszu promocji kultury, zaprosiła dzieci nie tylko do obejrzenia baśniowych przygód Gerdy i Kaja, ale także do uczestniczenia w animacjach literacko – artystycznych. Podczas nich dzieci brały czynny udział w zabawach tworzenia balonowych postaci literackich oraz malowania tatuaży z ulubionymi postaciami. Uczestniczyły również w zabawach czytelniczych oraz scenkach teatralnych.

MKiDN logo

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu” Spektakl teatralny „Królowa śniegu”

Array

Dofinansowanie Biblioteka małopolski

Stulecie niepdległości Ministerstwo kultury i dziedzictwa narodwowego Bibliteka narodowa Narodowy program rozwoju czytelnictwa Program rozwoju bibliotek Logo Instytut Książki

Polecamy

Bez-nazwy-1 baner_32
idź do początku strony