„Pejzaż sprayem malowany” Warsztaty artystyczne

Kolejną  naszą propozycją wakacyjną były  warsztaty artystyczne zatytułowane  „ Pejzaż sprayem malowany”. Technikę malowania  sprayem poznali uczestnicy zajęć odbywających się w  filii bibliotecznej w Wojnarowej oraz Jasiennej. Uczestnicy mogli poznać niesamowitą technikę dzięki której można otrzymać przepiękne obrazy. Malowanie farbami w sprayu to bardzo praktyczny i wygodny sposób np.  na dekorowanie i odnawianie różnych przedmiotów. Szeroka paleta barw i łatwość użycia sprawiają, że metoda ta pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty.

„Pejzaż sprayem malowany” Warsztaty artystyczne „Pejzaż sprayem malowany” Warsztaty artystyczne