MŁODZI – AKTYWNI W GMINIE KORZENNA

Centrum Kultury w Korzennej, realizowało w okresie od 10.08.2020 r. do 31.12.2020r. projekt „Młodzi – aktywni w Gminie Korzenna”, na który pozyskało dofinasowanie ze środków  Fundacji PZU, w ramach dotacji pozakonkursowych. W projekcie wzięły udział: dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat, zamieszkujące miejscowości w obrębie Gminy Korzenna. Zajęcia warsztatowe prowadzone były w grupach 10 osobowych, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Zrealizowane  działania przez uczestników projektu to:

• Warsztaty rękodzielnicze „Eco cuda”
  • Warsztaty „Origami – cuda z papieru”
  • Warsztaty historyczne „Z rodzinnej szuflady”
  • Warsztaty robotyki „Cyber tree”
  • Warsztaty organizacji i planowania „Zaplanuj, zaprojektuj, zrealizuj”
  • Warsztaty chemiczne „Rusz głową”
  • Warsztaty kulinarne

Wszystkie proponowane formy wsparcia były BEZPŁATNE i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Logo Centrum Kultury w Korzennej   Logo Fundacji PZU