Dzień Dziecka z biblioteką

W ramach Dnia Dziecka Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej zorganizowała dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 różne działania animacyjne. Zajęcia poprowadziła Szkoła Tańca 2B Dance z Nowego Sącza. Dzieci uczyły się nowoczesnego tańca, odgadywały tytuły różnych piosenek „ Jaka to melodia” oraz brały udział w zawodach, polegających na sprawności fizycznej. Ponadto miało miejsce malowanie twarzy, przejście modelek i modelów po czerwonym dywanie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek. Atrakcje odbyły się w trzech filiach bibliotecznych w: Mogilnie, Lipnicy Wielkiej oraz w Miłkowej.

Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką