Konkurs „ Jesień z piosenką i poezją” 2022

W dniu 23 listopada 2022 roku w Domu Kultury w Wojnarowej odbył się Konkurs „Jesień z piosenką i poezją”. Tematem tegorocznej edycji była piosenka i poezja romantyczna. Organizatorami konkursu byli : Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej oraz Centrum Kultury w Korzennej. W konkursie wzięło udział 64 uczestników ze szkół oraz placówek kulturalnych z terenu gminy Korzenna. Po wysłuchaniu 49 prezentacji Komisja Artystyczna w składzie: Katarzyna Pater – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie, Danuta Sowińska – nauczyciel, wokalistka, Anna Ziobrowska – dyrektor GBP w Kamionce Wielkiej przyznała miejsca i wyróżnienia. Protokół komisji artystycznej w załączniku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym.

Zapraszamy w przyszłym roku!

Protokół komisji artystycznej