Dzień Dziecka z biblioteką

1 czerwca w całej Polsce obchodzony był Dzień Dziecka. W tym roku nasza biblioteka zaplanowała obchodzenie tego dnia w filii bibliotecznej w Siedlcach oraz w Wojnarowej. Pierwsza grupa dzieci świętowała już 30 maja, a kolejna 5 czerwca. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych milusińskich. Mimo nie zawsze sprzyjającej pogody program obejmował różne działania, aby wszystkie dzieci były radosne, uśmiechnięte. Animatorzy zaprosili wszystkie dzieci do wspólnej zabawy, którą rozpoczęły wspólne pląsy do wesołej muzyki. Nie zabrakło ciekawych zabaw, konkursów. Uczestnicy imprezy brali udział w konkurencjach sprawdzających ich zręczność, spostrzegawczość i szybkość. Pojawiły się postacie ze znanych bajek. Dodatkowym prezentem była wata cukrowa, pokaz gigantycznych baniek mydlanych. Uśmiechy na twarzach dzieciaków świadczą o tym, że zabawa była udana.

Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką Dzień Dziecka z biblioteką